Riding presidents

 

North-Northwest


Campbellton-Dalhousie

Alan McCann[email protected]

Edmundston-Madawaska Centre

Jacqueline Carrier[email protected]

Madawaska Les Lacs-Edmundston

Jean-Guy Marquis[email protected]

Restigouche West

Leopold Ouellet > [email protected]

Victoria-La Vallée

Marcel Michaud[email protected]

 

Westmorland


Dieppe

Roger Leger[email protected]

Memramcook-Tantramar

Thelma Cormier > [email protected]

Moncton East

Darell Fowlie > [email protected]

Shediac Bay-Dieppe

Jim Bateman > [email protected]

Shediac-Beaubassin-Cap-Pelé

Dolores Poirier > [email protected]

 

Capital-Upper River Valley


Carleton

Derek Vihvelin > [email protected]

Carleton-Victoria

Charles MacDonald > [email protected]

Fredericton West-Hanwell

Lynn Thornton > [email protected]

Fredericton-York

Wayne Flinn > [email protected]

Carleton-York

James Grant > [email protected]

 

Peninsule-Chaleur


Bathurst East-Nepisiguit-Saint-Isodore

Lester Young > [email protected]

Bathurst West-Beresford

Ann Bard-Lavigne > [email protected]

Caraquet

Gilles Savoie > [email protected]

Restigouche-Chaleur

Joe Noel > [email protected]

Shippagan-Lamèque-Miscou

Marilyne Mallet > [email protected]

Tracadie-Sheila

André Comeau > [email protected]

 

Miramichi


Kent North

Jamie Cormier > [email protected]

Kent South

Raoul Leger > [email protected]

Miramichi

Paul Hambrook > [email protected]

Miramichi Bay-Neguac

Yves Lemieux > [email protected]

Southwest Miramichi-Bay du Vin

Ben Donovan > [email protected]

 

Westmorland-Albert


Albert

Karen Jackman > [email protected]

Moncton Centre

Jason Purdy > [email protected]

Moncton Northwest

Lynn Savoie > [email protected]

Moncton South

Jane Mitton-MacLean > [email protected]

Moncton Southwest

Earl Garland > [email protected]

Riverview

Mike Boushel > [email protected]

 

Capital Region


Fredericton-Grand Lake

Alison Gallagher > [email protected]

Fredericton North

Andrew Keezer > [email protected]

Fredericton South

William Forrestall > [email protected]

Gagetown-Petitcodiac

Emilie Matheson > [email protected]

New Maryland-Sunbury

Bernard Phillips > [email protected]

Oromocto-Lincoln

Matthew Sheppard > [email protected]

 

Saint John-Kings


Hampton

Wallace Floyd > [email protected]

Kings Centre

Krista Nyenhuis > [email protected]

Quispamsis

Emil Olsen > [email protected]

Rothesay

Grant Brenan[email protected]

Sussex-Fundy-St. Martins

Mike LeTourneau > [email protected]

 

Saint John-Charlotte


Saint Croix

Trudy Higgins[email protected]

Fundy-The Isles-Saint John West

Mark Ingersoll (interim)[email protected]

Saint John East

Roberta Stafford[email protected]

Saint John Harbour

Peter Josselyn[email protected]

Saint John Lancaster

Terry Ricketts[email protected]

Portland-Simonds

Brian Eastwood > [email protected]